Pin
Send
Share
Send

Paljud peavad Adlerit üheks parimaks puhkusekohaks Musta mere rannikul. Puhkekvaliteet sõltub suuresti elukohast ning Adleri külalistemajad on valmis pakkuma turistidele mugavaid tingimusi. Adleri külalistemajad on moodsad majad, mis asuvad enamasti erasektoris. Need asuvad vaiksetes kohtades, kuhu kuurordielu müra ei ulatu, samas kui vajalik turismiinfrastruktuur on jalutuskäigu kaugusel.

Külalistemaja toad on sisustatud kvaliteetse mööbliga ja neil on oma vannituba. Sageli pakuvad võõrustajad külalistele eineid oma koduköögist või varustavad kööginurgaga iseteenindust. Turistid saavad valida igale eelarvele vastava võimaluse. Isegi odavates külalistemajades pakutakse külastajatele kvaliteetset teenindust ja mugavust kodus. Allpool on loetelu fotode ja kirjeldustega populaarsetest külalistemajadest Suur-Sotšis Adleri piirkonnas ja FT "Siriuse" piirkonnas.

Külalistemajad Adleris mere lähedal

Pakume teile nimekirja Adleri külalistemajadest, mis asuvad mere ääres. Lisasime loendisse broneerimisteenustes kõige kõrgema hinnanguga ja positiivsete arvustustega majutusasutused.

Külalistemaja "Klaver"

Asub Nizhneimeretinskaya tänaval esimesel real. Akendest avanevad kaunid vaated merele ja mägedele, olümpiaspordirajatistele, mis asuvad külalistemajast vaid 1,5 km kaugusel. Kuulus "laulev" purskkaev on 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Külalistemaja pakub külalistele teenuseid Euroopa hotellide tasemel. Majutus - standard- ja mugavusklassi toad. Söögid kohvikus koos toiduvalmistamisega on hinna sees.

Külalistemaja "Rannas"

Külalistemaja suurepärane asukoht muudab selle populaarseks turismisihtkohaks. Tsimljanskaja tänavalt rannajooneni - 80 meetrit, olümpiapargini - 5 km on läheduses kohvikud, ratta- ja elektrirollerite rent, kauplused. Hommikul pakutakse maitsvat kodust hommikusööki. Külalistele pakutakse majutust kolme- ja kahekohalistes tubades, mis kuuluvad kategooriasse "standard" ja "suite". Maja territooriumil on ilusad lillepeenrad.

Külalistemaja "Lainel"

Uritskogo tänava külalistemaja asub mererannast 150 meetri kaugusel. Olümpiaküla rajatised on 10-minutilise autosõidu kaugusel. Majutus on varustatud 8 stuudiokorteriga, millest kõigil on oma kööginurk ja vannituba. Kohapeal on laste mänguväljak. Jalgrattaid on võimalik rentida. Läheduses on 6 km jalgrattateega promenaad.

Külalistemaja "On Kalinina"

Asub Kalinina tänaval, 200 meetri kaugusel rannast. Lähedal on ühistranspordipeatused, bussiga Olümpiakülla - 15 minuti kaugusel. Külalistemaja toad on mõeldud kahele, kolmele ja neljale inimesele. Kategooriad - "klassikaline", "standard" ja "eelarve". Igas toas on oma vannituba, köök on ühine vajalike köögiriistade ja tehnikaga. Vajadusel võetakse külalisi vastu jaamast ja lennujaamast.

Külalistemaja "Oasis"

Asub Prosvescheniya tänaval, tuletorni rannast paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel on sanatoorium, kus saate ujuda basseinis ja läbida meditsiinilisi protseduure. Maja ümbritseb luksuslik hästi hooldatud aed, mis on varustatud laudade ja toolidega, WiFi-ühendus on saadaval kogu territooriumil. Igas toas on privaatne vannituba, konditsioneer ja väike külmkapp. Ühises köögis saate ise toitu valmistada.

Hotell "Equipage"

See asub Mustast merest mõnekümne meetri kaugusel valgustusaja tänaval. Lähedal on palju kohvikuid ja restorane, lihtne juurdepääs okeanaariumile ja delfinaariumile. Imelist puhkust hubases hotellis täiendavad sauna ja privaatse basseini olemasolu, samuti vaatetornid avaras rohelises sisehoovis. Nelja kategooria hotellituba "standard" kuni "VIP" mahutab 1 kuni 3 inimest. Seal on WiFi-ühendus ja oma parkla.

Külalistemaja "Kolibri"

Asub Nižneimeretinskaja tänava esimesel rannajoonel. Rannik on 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Muldkehal on oma väljapääs. Jalutuskäigu kaugusel kogu turismitaristu - jalgrattalaenutuspunktid, kohvikud, kauplused, meelelahutus. Sotši autodrom ja lõbustuspark jäävad 15-minutilise autosõidu kaugusele. Külalistemaja territooriumil on kohvik, kus on olemas kodused toiduvalmistamise ja grillimisvõimalused.

Külalistemaja "South Star"

Rand ja promenaad on vaid 70 meetri kaugusel. See asub Nižneimeretinskaja tänaval, 3 km kaugusel olümpiapargist. Toakategooriad - "standard" ja "eelarve". Varustatud on ühine kööginurk. Tubade ümberehitus toimus 2019. aastal; paljud külalised märgivad nende kaasaegset ja hubast välimust. Seal on suvebassein, laste mänguväljak, väliterrass koos laudade ja toolidega.

Hotell "Granat"

Asub Kalinini tänaval. Must meri on 30 meetri kaugusel. Austusväärne hotell on ette valmistanud 20 kategooria "luksus" ja "standard" tuba. Tubades on kvaliteetne mööbel, minikülmik ja konditsioneer. Kohapeal on baar ja restoran ning söögituba-köök. Saate lõõgastuda saunas, kus on avar puhkeruum. Territooriumil on välibassein, laste mänguväljak, saate rentida jalgratta.

Külalistemaja "On Pribrezhnoy"

Asub Pribrezhnaya tänava rannast 100 meetri kaugusel. Elamiseks on ette valmistatud stuudiokorterid, kahe- ja kolme voodiga korterid, olemas on peretoad. Külaliste köök on ühine, varustatud vajaliku tehnikaga. Hoolitsetud aias on 160 cm sügav välibassein ja vaatetornid. Külalistemajas valitseb kodune õhkkond. Võite alati pöörduda omanike poole, et saada soovitusi ekskursiooniprogrammide kohta.

Külalistemajad Adleris, basseiniga

Basseiniga külalistemajad on Adleris väga populaarsed. Need majutuskohad on populaarsed lastega peredele. Oma basseini olemasolu lahendab merest kauguse küsimuse osaliselt.

Mini-hotell "Parusa"

Väike ja hubane hotell asub tänaval. 65 aastat võitu. Kaugus merest - 200 meetrit. See on vaikne koht, kus te ei kuule mürakat mööda kõndivate lärmakate seltskondade hääli. WiFi-ühendus on saadaval kogu hotellis, seal on välibassein, päikeseterrass ja ühine puhkeala. Olümpiarajatised on veidi üle 3 km kaugusel. Majutus pakub erineva suurusega tube - 2 kuni 6 inimest, varustatud vajaliku varustusega.

Külalistemaja "Sinine laguun"

Külalised majutatakse standard- ja peretubades. Need kõik on varustatud kvaliteetse mööbliga ja neil on oma vannituba. Tubadest pääseb basseini kõrval asuvale aiavaatega terrassile. Pimedas on aias eksootilised taimed ja lilled kaunilt valgustatud. Seal on kose ja purskkaevuga maastikuala, grilliga vaatetorn. Medovaya tänava külalistemajast 10-15 minuti jalutuskäigu kaugusel rand, okeanaarium.

Külalistemaja "Planet MOV"

Asub vaikses ja rahulikus kohas Izumrudnaja tänaval Adleri elamurajoonis. Rand on 900 meetri kaugusel. Lähedal asuvad supermarketid, kohvikud, meelelahutuskeskused, ühistranspordi peatused. Külalised saavad valida toa igale maitsele - valmistatakse ette 9 erineva kategooria kortereid. Igal neist on oma kööginurk. Aias on grillimisala ja aastaringselt soojendusega bassein.

Minihotell "Pearl Village"

See asub Veseloe külas Listopadnaja tänaval, 7 km kaugusel Adleri kuurordi keskusest ja 30 km kaugusel Sotši kesklinnast. Tasuta transporditeenus on saadaval 1,5 km kaugusel asuva ranna juurde. Kõrtsil on oma soojendusega bassein, mille kõrval on lamamistoolid. Majutus on võimalik kahekohalistes tubades - nii standard- kui ka superior-klassi koos vajaliku varustuse ja mööbliga.Olemas on jalgrattalaenutus.

Minihotell "Art Room Sochi"

Külaliste majutamiseks on ette valmistatud 12 tuba ja väikesed suvilad. Neil on oma vannituba, televiisor, külmkapp. See asub Mzymta jõe muldkeha kõrval Staronasypnaya tänaval. Minihotellile lähim rand "Chaika", mille rannik on kaetud väikeste kivikestega, on 15-20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Mandarini meelelahutuskeskus on 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Territooriumil on oma bassein, grilliga vaatetorn.

Hotell "Sergiy"

Kaasaegne hotell on valmis pakkuma külalistele kõrget klassi puhkust. See asub Moldovka külas Lenini tänaval. Soovi korral võib külalisi vastu võtta lennujaamas ja rongijaamas ning pakkuda neile transporti, samuti viia nad Krasnaja Poljanasse, olümpiakülla või randa. Meri on hotellist 5 km kaugusel. Territooriumil on kõik mugavaks viibimiseks vajalik - välibassein, lauatennis, grill, köök.

Külalistemaja "Lazur"

Hotellitoad on sisustatud lihtsas klassikalises stiilis. On kategooriaid "luksus", "standard", "mugavus", millest igaühel on oma vannituba. Toitlustamiseks mõeldud köök on ühine, külalistemaja kõrval on kohvik. Külalistemaja asub Lazurnaya tänaval, 500 meetri kaugusel rannast ja okeanaariumist, veepargini on 3 km. Seal on kaks basseini, välipuhkeala, laudadega terrass, tenniselaud.

Külalistemaja "Lavanda"

Asub Uritskogo tänava teisel rannajoonel vaikses kohas. Külalistemajale on lähim rand Koralovy, lähedal on Amphibia veepark, olümpiaküla 11 km kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel kohvikud, restoranid, kauplused, ekskursioonibürood. Valmistatud on nelja kategooria toad, mis on sisustatud kaasaegses Euroopa stiilis. On tube, kus on oma köök ja rõdud. Külaliste jaoks on kodus söögituba.

Külalistemaja "Yana"

Rand on vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel külalistemajast. See asub kuurordi infrastruktuuri keskel Stanislavsky tänaval. Jalgsi saate jalutada meelelahutuskeskusesse "Mandarin", seal on supermarketid, jalgrattalaenutus, ekskursioonibüroo. Külalistemaja territooriumil on igas toas puhkealad, olemas on grill, laudadega veranda, bassein, laud lauatennise mängimiseks.

Külalistemaja "Mandariini park"

Andke täieõiguslikud korterid elamiseks Lenini tänaval asuvas uksega elamukompleksis. Lähim rand kuulub sanatooriumile Dolphin, see asub külalistemajast 150 meetri kaugusel ja Corali rand - 200 meetrit. Suveküla pargialal on basseinid lastele ja täiskasvanutele, mänguväljak, tenniseväljak. Tubade rõdudelt saate vaadata delfinaariumi basseinides delfiine, sest see asub 50 meetri kaugusel.

Populaarsed odavad külalistemajad Adleris

Eramajutus on eelarvepuhkuse jaoks üks nõutumaid majutustüüpe. Oleme valinud erasektori kõige paremini hinnatud külalistemajad.

Külalistemaja "Svetlana"

Hubane ja koduselt sisustatud külalistemaja asub Kostromskaja tänaval. Adleri keskus ja rannik on 10-minutilise autosõidu kaugusel. Toad on kaheinimesevoodiga, kolme kategooria standardkategooriad, millest igaühel on oma vannituba. Varustatud on ühised puhkealad, köök ja terrass. Külalised tähistavad sisehoovis asuvat luksuslikku rohelist aeda, puhtust ja mugavust, maitsvaid hommikusööke ning omanike sõbralikku suhtumist.

Külalistemaja "Zolotaya podkova"

Üks parimaid majutusvõimalusi Adleris. Külalistemaja asub vähem kui kilomeetri kaugusel rannikust, okeanaariumist ja veepargist, Izvestinskaja tänaval. Mugavates tubades on oma vannituba, mõnes toas on kööginurk. Abivalmis personal loob suurepärased tingimused meeldivaks viibimiseks. Lähedal asuvad sööklad, bussi- ja raudteepeatused, supermarketid.

Külalistemaja "Tere"

Asub Obshchinnaya tänaval. Olümpiaküla on 3 km, olümpiarand ja Sotši park - 800 meetrit. Külaliste jaoks valmis 6 tuba, kust avaneb vaade mägedele, varustatud konditsioneeri, külmkapi, televiisoriga. Olemas on oma vannituba ja WiFi-ühendus. Hoolimata eelarvelistest elukallidustest näevad toad üsna moodsad ja stiilsed välja. Läheduses on odavad sööklad ja supermarketid.

Külalistemaja "Green"

Külaliste jaoks on olemas stuudiod, ühe- ja kahe magamistoaga korterid, mis mahutavad maksimaalselt 6 inimest. Külalistemaja asub Tyzulpanova tänaval Mzymta jõe kaldal, keskrannast 900 meetri kaugusel. Lähedal on Yuzhnye Kultury park, olümpiaküla spordirajatisteni pääseb jalgsi - need asuvad 3 km kaugusel. Külalistemaja külalised märgivad majutuse kvaliteedi ja hinna optimaalset suhet.

Külalistemaja "Sapphire"

5-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannikust ja 5 km kaugusel Adleri keskusest Marta tänaval 8 asub külalistemaja, mis köidab oma hinna ja kvaliteedi suhtega. Kolmekorruselises suvilas on väliterrass, kinnine ala mänguväljakuga lastele, grillimisala. Elamiseks on 8 tuba - "mugavus", "sviit", "pere". Köök on ühine. Ümbruskonna huvitavate kohtade avastamiseks antakse külalistele üheks päevaks tasuta jalgratas.

Külalistemaja "Lazurnaya Bukhta"

Külalistemaja on valmistunud elamiseks 18 erineva mahutavusega toas - kahele, kolmele ja neljale inimesele. Toad kuuluvad kategooriatesse "standard" ja "klassikaline", mõnel on oma vannituba. Tubade akendest on mäed selgelt nähtavad. Külalistemajas on WiFi-ühendus. Külalistemaja ümbrus on autsaiderite eest suletud, välja on pandud imeline aed. Külalistemaja asub Kramskoy tänaval, olümpiaranda on 400 meetrit.

Külalistemaja "Lesana"

Asub Narodnaja tänaval, paariminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Olümpia spordirajatised on veidi üle 3 km kaugusel. Väikeses ja hubases külalistemajas on elamiseks ette valmistatud 5 kolmeinimesetuba. Need on hiljuti hästi renoveeritud ja põhimaterjalina on kasutatud looduslikku puitu. Köök on ühine, toiduvalmistamiseks on olemas seadmed ja riistad. Jalgrattaid pakutakse tasuta.

Külalistemaja "Alla"

Asub Mzymta jõe ääres Stanislavsky tänaval. Seal on 10 tuba, kaunis aed, bassein, grilliga vaatetorn, laste mänguväljak. Must meri on 800 meetri kaugusel; tee sinna kulgeb mööda hubaseid tänavaid, kus on suveniiripoed, kohvikud ja restoranid. Mandarini meelelahutuskeskus on 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Toad on soojad ka talvel, vannitoad on varustatud põrandaküttega, kööginurgas on nõud ja tehnika.

Kompleks "Yuzhanka"

Asub Bohdan Khmelnitsky tänaval kuurordi infrastruktuuri keskosas. Lähedal asuvad supermarketid, sööklad, turg, lõbustuspark, promenaadi ja mere äärde - vaid 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedal pole lärmakaid meelelahutuskohti, samas kui toad ise on helikindlad. Majutuseks saate valida ühe kümnest toast - oma köögi või standardiga korterid. Lisaks on olemas ühine kööginurk ja väliveranda.

Hotell "Bamboo Khutor"

Hotell pakub külalistele loodussõbralikku keskkonnasõbralikku puhkust. See asub Stanislavsky tänaval bambusesalus. Toad on sisustatud keskkonnasõbralike materjalidega. Terrassidelt avaneb vaade eksootilistele subtroopilistele taimedele, mille vahel on puidust teed. Laenutatakse jalgrattaid ja spordivarustust. Kaunistatud grillimisala. Mereäär on 500 meetri kaugusel.

Butiikhotell "Tamara"

Hotellil on suurepärane asukoht. Vaid 15-20-minutilise jalutuskäigu kaugusel on see rand, Olympic Village, Sotši park. Tesla muuseum ja Siriuse park on jalutuskäigu kaugusel. Hotellitoad mahutavad kuni neli inimest. Igas toas on konditsioneer ja oma vannituba koos uute seadmetega. Tasuta WiFi-ühendus on saadaval kogu majutusasutuses. Hotellis on panoraamakende ja suurepärase rahvusköögiga restoran.

Külalistemaja "Topaz"

Viiekorruseline külalistemaja asub Naberezhnaya tänaval.Kahe- ja kolmekohalised toad on varustatud vajaliku varustuse ja mööbliga. Igal toal on oma rõdu vaatega Mzymta jõele või mägedele. Lähim kiviklibune rand on 500 meetri kaugusel. 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel - meelelahutuse ja kaubanduse keskus "Mandarin", lõbustuspark, haruldaste taimedega park "Lõuna kultuurid". Majutus pakub kategooria "mugavus" tube.

Külalistemaja "Argo"

Asub Chkalovi tänaval. Külalistemaja kahtlemata eeliste hulgas on merelähedus, hubased toad, privaatne bassein kohapeal, maitsev omatehtud köök, saun ja eelarvekulud. Tubade mahutavus on kaks kuni neli inimest. Amfibiuse veepark asub kahe kilomeetri kaugusel. Külalised saavad korraldada ekskursioone Ritsa järvele, raftingut ja ratsutamist.

Külalistemaja "Sarissa"

Asub Stanislavsky tänaval, 700 meetri kaugusel Adleri keskrannast. Olümpiakohtadesse pääsemiseks saate rentida jalgratta või elektrilise tõukeratta. Majutus on võimalik kategooria "standard" kahes, kolmes ja neljas voodis. Külalised märgivad varajase sisseregistreerimise võimalust, personali reageerimisvõimet, puhtust ja korda. Köök on kõigile külalistele ühine, seal on suur veranda.

Külalistemaja "Teremok"

Asub Chkalovi tänaval. Olümpiapark on 20-minutilise autosõidu ja rand vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Ruumide mahutavus on kaks kuni viis inimest. Kõikides tubades on külmkapp, konditsioneer ja oma vannituba. Külalised saavad kasutada ühist kööki ja parkimist. Olemas on WiFi. Vabas õhus on hubane söögikoht. Külalised armastavad pingevaba õhkkonda, paljud turistid tulevad siia aastast aastasse.